Založit webové stránky nebo eShop

 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx        

               >>>Kalendář závodů 2016 / 2017<<<

   PŘÍPRAVKA (PP) 2009 -2007 / PŘEDŽACTVO (PŽ) 2006/2005 - ŽACTVO (Ž) 2004/2001

    RKZ - REPUBLIKOVÉ ZÁVODY -  ŽACTVO
   ÚKZ - ÚZEMNÍ KVALIFIKAČNÍ ZÁVODY MORAVY A SLEZKA - ŽACTVO
    MD - MADEJA CUP - ZÁVODY MORAVY A SLEZSKA - PŘÍPRAVKA, PŘEDŽÁCI
    POH - POHÁR ORLICKÝCH HOR - VEŘEJNÉ ZÁVODY - PŘÍPRAVKA, PŘEDŽACI, ŽÁCI
    VEŘ - VEŘEJNÉ ZÁVODY PRO DANÉ KATEGORIE
     

  DATUM

 MÍSTO KONÁNÍ ZÁVODŮ

  NÁZEV

 KATEGORIE

 DISCIPLÍNA

  17.-18.12.2016  SKI AREÁL DOLNÍ MORAVA   UKZ   ŽACTVO  2x SL
  19.-20.12.2016  SKI AREÁL KOUTY NAD DESNOU   UKZ   ŽACTVO  2x GS
  6. - 8. 1. 2017  SKI AREÁL KOUTY NAD DESNOU   UKZ   ŽACTVO  SG, GS, SL
      7. 1. 2017  SKI ANNABERG    MC    PP - PŽ  2x GS
      8. 1.  SKI PARK ČERVENÁ VODA   POH    PP - PŽ - Ž  GS
    14. 1.   ČESKÉ PETROVICE   POH    PP - PŽ - Ž  GS
    21. 1.  SKI AREÁL KOUTY NAD DESNOU    MC    PP - PŽ  2x GS
 22. - 25. 1.  SKI AREÁL ŘÍČKY    RKZ    ŽACTVO  2x SG, GS, SL
      2. 2.  SKI ČENKOVICE (večerní)   POH   PP - PŽ - Ž  GS
   4. - 7. 2.  SKI AREÁL PEC POD SNĚŽKOU   RKZ   ŽACTVO  VZ, GS, 2x SG
      4. 2.  SKI DOLNÍ MORAVA   MC   PP - PŽ  2x GS
      5. 2.  SKI DOLNÍ MORAVA   POH.   PP-PŽ - Ž       GS
    12. 2.  SKI DEŠTNÉ v OH   POH   PP-PŽ - Ž  GS
  11. - 12. 2.   SKI AREÁL KAROLINKA   UKZ   ŽACTVO  SL, GS
  16. - 19. 2.  SKI AREÁL ALBRECHTICE   RKZ   ŽACTVO     2x SG, GS VZ
    18. 2.  SKI AREÁL MOSTY U JABLUNKOVA   MC   PP - PŽ  2x GS
   4. - 5. 3.  SKI AREÁL BÍLÁ   RKZ   ŽACTVO  SL - GS
      4. 3.  SKI SOLÁŇ    MC    PP - PŽ  2x GS
  18. - 19. 3.      SKI AREÁL BÍLÁ .... (Finále MC)    MC    PP - PŽ  2x GS, VZ
    19. 3.  SKI AREÁL ŘÍČKY .... (Finále POH)    POH   PP - PŽ - Ž  GS
  24. - 26. 3.  SKI AREÁL KOUTY N/D   MMS   ŽACTVO  SG, SL, GS
           
         
         
         
         
         
         

 

 
 
 
 
 
 DATUM                                  MÍSTO KONÁNÍ  DISCIPLÍNA
 5.1.2014   Červená voda - Pohár Orlických hor I.   OSL
 11.-12.1.   Herlíkovice - Amer fun cup I. / přeloženo na 1.-2.2.  2x OSL
  18.1.   Annaberg - Madeja cup I. / přeloženo na 8.2.  2x OSL
  18.1.   Deštné v Orlických horách - Pohár OH II. / zrušeno   OSL
 25.-26.1.   Pec pod Sněžkou - Amer fun cup II.  2x OSL
  26.1.   Kopřivná - Jeseniský pohár / zrušeno- přeloženo??  OSL/kombi
  30.1.   Čenkovice - Pohár Orlických hor - III.  OSL
   1.2.    Soláń - Madeja cup II.  2x OSL
   8.2.   Dolní Morava - Pohár Orlických hor IV.  OSL
   8.2.   Petříkov - Jeseniský pohár  OSL
 15.-16.2.   Černý Důl - Amer fun cup III.  2x OSL
  15.2.   Petříkov - Madeja cup - III.  2x OSL
  16.2.   Búřov - Valašská kombinace  OSL
  22.2.   Grůň - Madeja cup - IV.  2x OSL
  22.2.   České Petrovice - Pohár Orlických hor - V.  OSL
  23.2.   Annaberg - Jeseniský pohár  OSL
  1.3.      Kouty nad Desnou - Madeja cup - V.  2x OSL
   9.3.   Suchá Rudná - Jeseniský pohár  Paralel
  8.-9.3.   Medvědín - Amer fun cup - IV.  2x OSL
 15.-16.3.   Říky v Orlických horách - Pohár OH VI.- FINÁLE  OSL
 15.-16.3.   Bílá - Madeja cup VI. - FINÁLE  OSL, PAR
  16.3.   Kyčerka - Valašský pohár I.  OSL
 22.-23.3.   Stoh - Amer fun cup V. - FINÁLE  OSL, PAR
  22.3.   Karolinka - Valašský pohár II.  PAR + OSL
   29.3.    Razula - Valašský pohár III.  OSL
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

TOPlist